Dünyanın 9 harikası
Bir sabah uyanıyorsunuz ve kendinizi dünyanın 9 harikasından birinde yaşarken buluyorsunuz! Burası, My World’ün ve kentin en göz alıcı mahallelerinden biri. Her mahalle, 5 yıldızlı bir tatil köyünün tüm olanaklarını sakinlerine sunuyor. Parlak geleceğinizi artık burada göreceğiniz için, onlara parıltılı adlar verdik: Andromeda, Suncity, Highpark, Starland, Moontown, Equinox, Diamond, Southside ve Avrupanın en büyük ve en kapsamlı yaşam kulübü My Club' World.

1+1’lerden 5+1’lere kadar seçenek sunan Starland, Equinox ve Suncity’deki dairelerden birini ya da güneşleneceğiniz ve yıldızları seyredeceğiniz Diamond’daki çatı dairelerden birini seçebilirsiniz. Residence konforu arıyorsanız, en harikasını Andromeda’da bulabilirsiniz. Birbirine bağlı 4 kuleden oluşan bu harika yapı, giriş bölümündeki My Club ile My World’ün en hareketli yeridir. Seçeceğiniz yaşam ister Highpark ya da Moontown’da, ister Southside’da olsun, harika bir dünyada yaşayabilirsiniz.

My World’deki farklı konut alternatiflerinin birbirinden ayrışmaları, mükemmel bir düzenlemeyle sağlandı.
My World, çeşitliliği içinde mükemmel bir kentsel düzenlemeyi, ayrıcalıklı bir sosyal ve özel hayat tasarımını sergiliyor.

My World’de yaşıyorsanız, artık bir site sakini değil, evrensel bir yaşama anlayışı ve felsefesi ile çevrelenmiş bir dünya vatandaşısınız…